Mbrojtësi shqiptar i Valencias, Shkodran Mustafi, po i shijon ushqimet e nënës së tij.

Ai në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook ka publikuar një fotografi teksa shihet nëna duke i gatuar pite.

“Nëna është më mirë se çdo kuzhinë me 5 yje”, ka shkruar përbri fotografisë së publikuar në Facebook, Mustafi.

Ndryshe, Mustafi ka prejardhje prej Gostivarit të Maqedonisë dhe shpeshherë kalon pushimet verore në vendlindje.

pitett

Loading...