Futbollisti shqiptar i Arsenalit, Shkodran Mustafi golin e tij kundër Cardifit e festoi me shqiponjë, duke kujtuar gëzimin e Shaqirit dhe Xhakës, të cilët në botërorin e Rusisë i shënuan gola Serbisë.

Për këtë gjest, mbrojtësi i Arsenalit do të përballet me dënim, ndërsa këtë e kanë vërtetuar edhe nga FA, kundër të cilit do të ngrihen hetime.

Mustafi më së paku do të dënohet me të holla.

Loading...