Profesori i muzikës, këngëtari Naser Beqiri vjen me projekte të reja. Ai para pak ditësh ka  publikuar 7 Covera.  Këngëtari në fjalë, merr pjesë edhe nëpër mbremje të ndryshme familjare. Viteve të fundit Naseri ka qenë mjaft i angazhuar nëpër sezonat verore, nëpër ahengje dhe dasma të ndryshme në Kosovë dhe Maqedoni, njofton LAJM.

Kënga e rradhës titullohet “Moj zeshkanja ime” . Pjojekti u përpunua në studion e producentit Floriant Salihu. Kjo këngë u realizua dhe me vidoklip, pianist Etnik Ibrahimi./LAJM/

Për më shumë, ndiqeni videklipin e Naserit në linkun e mëposhtëm: