Sport

Navas mungon ndaj Getafes

4-navas

Portieri i Real Madridit, Keylor Navas është lënduar dhe do të mungojë për ndeshjen e ardhshme ndaj Getafes.

Lajmi është konfirmuar edhe nga skuadra e Real Madridit.

“Pas testeve të kryera sot në mëngjes, lojtari ynë Keylor Navas është diagnostifikuar me ënjtje të muskulit në ijën e djathtë”, thuhet në njoftimin zyrtar. /Express/

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top