ShowBiz

Në prag të Shën Valentinit, këngëtarja e njohur e zhveshur zhytet në trëndafila

Screenshot_3-12-650x358

E tëra e mbuluar vetëm me pedalet e trëndafilave të kuq.
Aktore, biznesmene, këngëtare, modele e në shumë role të tjera e kemi parë, të famshmen Paris Hilton. Hilton fejesa e së cilës së fundmi bëri bujë të madhe në media, duket se është në kulmin e dashurisë, shkruan rtv21.tv Për Festën e Shën Valentinit ajo ka realizuar një fotografi të bukur, në të cilën shfaqet nudo dhe e tëra e mbuluar me pedale të trëndafilave të kuq.

2 Days till #INeedYou 🌹

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top