Në “Voice of Albania” shpërthen edhe boksi! Në dy luftim edhe Miriami dhe Eneda (Video)

Voice of Albania Kids ka disa javë që po transmetohet në kanalin “Top Channel”.Aty po marrin pjesë fëmijë nga të gjitha krahinat e trojeve shqiptare, por edhe më gjerë, transmeton Indeksonline.Në video paralajmëruese, shohim se shumë shpejt do të fillojnë betejat. Kurse stafi i “Top Channel” ka zgjedhur një mënyrë shumë interesante për t’i paralajmëruar ato, ku paraqiten të gjithë kapitenët e tre ekipeve në ring.Kliko ne reklame per te hapur videon:

Loading...