Ajo është një nga super modelet më të mira në botë.

Dhe Irina Shayk e ekspozoi atë në mënyrë të përkryer, teksa ishte veshur me të brendshme të zeza.

Engjëlli 32 vjeçar i Victoria’s Secret dukej e mahnitshme, teksa qëndronte e shtrirë në krevat. (TemA)

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/nese-e-keni-nxehte-mos-i-shikoni-keto-10-foto-te-irina-shayk-547613/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Loading...