ShowBiz

Neslihan Atagul dhe bashkëshorti i saj Kadir Dogulu të pandashëm nga njëri – tjetri! (Foto)

Neslihan Atagul është një aktore mjaft e dashur për të gjithë, si në Turqi ashtu dhe në Shqipëri. Ajo është e martuar me një tjetër aktor po aq të njohur, Kadir Dogulu. Çifti interpreton së bashku në serialin “Mes dy dashurish”.

Po ku ndodhen aktualisht dy aktorët? Neslihan dhe Kadir duket se po shijojnë disa ditë pushimi vetëm në praninë e njëri-tjetrit. Të dy kanë ndarë më fansat e tyre foto nga Kapadokya, një vend përrallor në Turqi, ku duket se çifti po kalon disa ditë të qeta.

#nofilterneeded #sunrise

A post shared by Kadir Doğulu (@kadirdogulu) on

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top