Presidentja e Kroacisë Kolinda Grabar-Kitaroviq ishte ndër fytyrat më të popullarizuara të kampionatit botëror në Rusi, duke lënë pas vete edhe futbollistë shumë të njohur. Ajo poashtu ishte mjaft e popullarizuar edhe te opinioni shqiptarë. Mirëpo një gjë që nuk e ka vërejtur opinioni, e që e thekson një lexues i Gazetës Lajm është ngjashmëria e madhe e presidentes kroate me këngëtaren tonë të njohur, Shyhrete Behluli, e cila para disa ditëve mori dekoratë presidenciale. “sikur të jenë motra mes veti”, ka komentuar lexuesi në fjalë. Shikoni fotot më poshtë dhe bëjeni vetë krahasimin.

Loading...