Ajo filloi palestrën në fillim të vitit 2018 dhe rrëfeu se ndihet e qetë në të.

Dhe Kate Moss dukej për mrekulli, derisa arriti në Saint Launt në NYC,

Modelja veterane 44 vjeçare dukej e mahnitshme e veshur në të zeza, duke ekspozuar këmbët e gjata seksi dhe gjoksin pa sytjena.

E grimuar dhe elegante, biondja mori gjithë vëmendjen në rrugë.

Image
Loading...