Pavarësisht se vitet po ecin, Ledina Çelo ka mbetur e njëjta.

Njihej si një femër seksi para martesës, pas saj dhe pasi u bë nënë sërish ka arritur t’i ruajë linjat trupore, shkruan lajmi.net

Ajo, në fakt konsiderohet si njëra ndër femrat për t’u marrë shembull se si duhet ruajtur trupin dhe stilin  pavarësisht se vitet po fluturojnë.

E tillë është shfaqur edhe në disa imazhe të fundit të publikuara në Instastory.

Në fotot e postuara këmbët e saj të gjata kanë rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve, gjersa përpara vetes ka fëmijën.

Kujtojmë se Ledina sa i kushton vëmendje vetes aq është e fokusuar në familje dhe kujdes ndaj fëmijëve dhe bashkëshortit kosovar.

 screenshot_4