Njihuni me Xhanen nga Tetova që harxhoi 30 mijë franga për ditëlindje

Quhet Xhane dhe është nga Tetova por që jeton dhe vepron prej vitesh në Zvicër. Ajo që është interesante për tetovaren e guximshme është se ditëlindjen e fundit ajo e ka festuar në mesin e shumë miqëve mes të cilëve dhe personalitete të njohura publike si këngëtarja me origjinë shqiptare e njohur në Gjermani, Anita Latifi, Beauty Lil, make up artisti Bardhyl Saiti e shumë të tjerë, ndërsa ajo që bie në sy tek festa e ditëlindjes është kostoja që kap shumën prej 30 mijë franga përfshirë këtu lokalin, ushqimin edhe shumë gjësende të tjera që kishte pregaditur Xhanja si surprizë për miqtë e saj.

Loading...