Nora Istrefi ka punuar shumë në trupin e sa dhe tani e ka formësuar në mënyrë perfektë.
Ajo ka publikuar një fotografi deri sa është në pushime dhe shihet në një palë bikini të bardhë, shkruan Gazeta Express.

Me flokë të përsosur, në palë syze që janë në trend dhe pozë provokuese, Nora shfaq për mrekulli format e saj në foton më të bukur që ka postuar ndoshta së fundi.

Ajo është duke kaluar pushimet në fund të kësaj vere, në një ambient luksoz në Turqi, ndërsa në muzikë nuk ka qenë mjaft aktive, pasi ka sjellë vetëm një këngë, bashkëpunimin me Mixey, “Asni gotë”.

Loading...