Ja sa kanë kushtuar pantallonat e ngushtë që i theksojnë linjat trupore.
Padyshim se një pjesë tejet e përfolur e këngëtareve tona është edhe paraqitja e jashtme veshjet, flokët, grimi e deri te detaji i fundit.

Mirëpo, shpesh herë edhe politikanet janë të komentuara, e sidomos ato që vishen më ndryshe se kostumet e zakonshme.

Mbase nuk e keni ditur por një palë pantallona të ngushtë ngjyrë të kuqe, i ka edhe Nora Istrefi por edhe deputetja Duda Balje, shkruan rtv21.tv

Pantallonat janë të ngushtë, i theksojnë linjat trupore dhe kushtojnë hiq më pak se 39.95 euro.

d11

Loading...