e është njëra nga nënat më seksi të estradës, Nora Istrefi vazhdon të dëshmojë pothuajse çdo ditë.
Posaqërisht, në këtë klipin e fundit me Mixey “As ni gotë, e cila shfaq linjat bombastike si asnjëherë më parë, shkruan lajmi net.

Duke qenë e angazhuar në muzikë, Istrefi është pjesë e mbrëmjeve dhe ahengjeve muzikore në shumë vende të Kosovës, por edhe më gjerë.

Fotografia e fundit e Norës që ka tërheq vëmendje është në një koncert të sajin, teksa veshja transparente zbulon më shumë nga trupi.

Kujtojmë që “As ni gotë”, deri më tani numëron mbi një milion klikime në kanalin zyrtar, Youtube. /Lajmi.net/

Ready ? @f.terrace

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on