Arta Elezaj është aktorja që për një kohë shumë të shkurtër u bë e njohur për publikun shqiptar.

Ajo u paraqit në publik me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin e njohur shqiptar, ‘O sa mire’.

Por ajo nuk u ndal me kaq, pasi ajo vazhdoi aktrimin edhe në Shqipëri duke u bërë kështu pjesë e një seriali që quhet ‘Duplex’ dhe që përbën në stafin e tij aktorë shumë të njohur si: Julian Deda, Albano Bogdo etj.

E sot Xhakarta, me një fotografi që e ka postuar në Instagram i ka treguar publikut sa fëmijë i ëmbël ka ajo si evogël.

 

Loading...