Kuriozitete

Nusja tenton të mbysë vjehrrën, ja me çka (VIDEO)

Kjo ngjarje ka ndodhur në Indi dhe është pak e pazakontë.

Procesi i divorcit midis Sangetaa Jain dhe burrit të saj është në proces e sipër por kjo nuk e ka ndaluar nusen e shtëpisë që prej 7 vitesh të tentojë të vrasë vjehrrën e saj 70-vjeçare.

Kjo nuk është hera e parë, pasi i shoqi e ka denoncuar në polici por ata nuk e kanë marrë seriozisht.

Ky incident i tmerrshëm i cili pothuajse nuk përfundoi në tragjedi, u filmua nga një kamer e fshehtë e vendosur në shtëpi ku pas kësaj nusja u bë gazi i botës me publikimin e videos në internet.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top