Komisioni Parlamentar i Sigurisë është përfshirë nga debate të ashpra mes deputetëve Flamur Noka dhe kryetares së komisionit Ermonela Felaj, në lidhje me situatën e të përmbyturve në Shqipëri.

Flamur Noka i ka marrë mikrofonin socialistes ndërsa deputetja ka reaguar menjëherë duke u larguar nga salla.

Noka: A ka mundësi kur të kërkoj unë fjalën mos të thoni njeri.

Felaj: Turp

NokaPusho, s’ka nevojë me të dhënë llogari ty, sa ka pasur si puna jote këtu dhe sa do ketë. Mos iu bëni hile qytetarëve. Ju ju keni fut gishtin qytetarëve dhe nuk i shpërbleni, do merrni gishtin mbrapa. Fjalën s’ma ndalon dot mua jo Salmonela, po askush. O çun, pusho, ec aty. /albeu.com/