Një tragjedi e vërtetë ishte ajo që goditi familjen Preka në Velipojë.Edmond Preka dhe tre fëmijët e tij të mitur humbën jetën në një aksident tragjik.Ndërsa gruaja e tij, 37-vjeçarja Evisa Preka ndodhet në spitalin e Shkodrës,në gjendje të stabilizuar.Mond Preka,vajza e tij 5-vjeçare dhe i biri vetëm 9 muajsh ndërruan jetë natën e ngjarjes,kurse sot u nda nga jeta vajza 10-vjeçare N.Preka.Një tragjedi rrënqethëse që ka prekur të madh dhe të vogël,ndërsa familjarët po shprehin dhimbjen e madhe edhe në rrjete sociale.“Oooo vllai i zemres teme o shpirti i motres.Ta ka fal motra shpirtin..Per me shume kliko ne reklamen me poshte:

Loading...