Një burrë ka ndërruar jetë gjatë një ahengu familjar në Obiliq.

Viktimës gjatë një ahengu familjar i është keqësuar gjendja shëndetësore dhe i njëjti është dërguar në QKUK, ku sipas mjekut, viktima është pa shenja jete.

“Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në obduksion”,  njofton Policia e Kosovës.

Loading...