Ajo është një nga aktoret më seksi të showbizit shqiptar dhe një fakt të tillë e tregon në çdo dalje të saj.

Këtë herë Oltën e shohim të veshur me këmishë nate më në formë se kurrë në një foto të publikuar në rrjete sociale. Krahas fotos ajo ka shkruar: “Ke gjithçka çfarë duhet për të ndërtuar diçka më të madhe se vetja,”-përfundon Olta në rrjete sociale./Gazeta Express/

Loading...