Opozita paralajmëron se sot nuk do të ketë protestë

Megjithëse është paralajmëruar se sot do të mbahet sërish protestë, burime të Telegrafit brenda opozitës bëjnë të ditur se sot nuk do të ketë protesta.

Ndryshe, momentalisht lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj është në takim me liderin e Vetëvendosjes, Visar Ymerin dhe atë të Nisma për Kosovën, Fatmir Limaj për të diskutuar për hapat e mëtejmë të opozitës.

Pas takimit do të ketë konferencë për media, nga ku do të dalë edhe vendimi për veprimet e ardhshme të opozitës.

Loading...