Reperi Noizy dhe modelja Oriola Marashi po kalojnë pushimet së bashku.

Kështu të paktën t’a jep një përshtypje imazhi që ajo e ka publikuar së fundmi në Instagram, shkruan lajmi.net

‘’Ëmbël si sheqer, nxehtë sikur vera’’, ka shkruar ajo përkrah imazhit të publikuar të cilin e ka publikuar edhe Noizy.

Në fakt Oriola është tashmë pjesë e OTR ku edhe ka zënë vendin e Encës menjëherë pas largimit të saj por ky raport me Noizyin i ka habitur të gjithë.

Se çka fshihet akoma prapa kësaj fotografie e që ne nuk jemi në dijeni mbetet t’a kuptojmë shumë shpejt, apo ndoshta kanë shkuar si ekip?./Lajmi.net/

Loading...