Oriola Marashi është padiskutim modelja më seksi e momentit dhe fama e saj po rritet goxha dita-ditës. Rrjetet sociale të saj janë të mbushura me foto “Hot” dhe detyrimisht nuk mund të anashkalohen pa u komentuar. Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet tejet elegante, e veshur me një fustan të gjatë.

Fustani i gjatë i hapur te pjesa e gjoksit dhe këmbët, bëri që ajo të “ndezë” rrjetin me këtë imazh.

qq

Loading...