Oriola Marashi është gjithnjë kryefjala nëpër media sociale, për sa i përket fotove mjaft sensuale dhe provokuese duke mos i lënë vend imagjinatës.

E tillë ka qënë edhe fotoja e publikuar së funmdi ku ajo i shfaqet shumë sensuale.

Por kometuesit duket se e kanë akuzuar për photoshop. Oriola duket se është nxehur nga ky fakt dhe i’ua ka kthyer.

”Boll i bërë fotot me fotoshop”, shkruan dikush.

E imagjinoni si i është kthyer Oriola?
”Zhduku xheloze, do me ta plas me video ballit”, shkruan e acaruar Oriola. /albeu.com/

341308