Trajneri i Shkëndijës, Qatip Osmani deklaroi se lojtarët e tij dominuan deri kah minuta e 70-të dhe se penalltitë u dhanë në kohë ideale, por për fat të keq Ibraimi dhe Emini nuk i realizuan.

“Pas huqjes së penalltitsë së dytë na ra koncentrimi, megjithatë unë urojë lojtarët e mi për lojën e treguar. Jeta rrjedhë tutje, tani do të fokusohemi në kampionat, do t’i analizojmë gabimet. Dy penalltitë ishin në kohë ideale për të shënuar gola, nuk ia arritëm dhe mendoj se kjo ishte vendimtare”, tha trajneri Osmani.

Loading...