Fiona Gllavica është emri i aktores së bukur të serialit ‘Çka ka shpija’.

‘Pajtesa’ ka fituar simpatinë e publikut kosovar me këtë rol dhe padyshim që ky do të jetë më i suksesshmi që i dha popullaritet aktores së re, përcjell ORAinfo.
Fiona është shumë aktive në Instagram ku herë pas here i njofton fansat e saj me përditshmërinë e saj.
Ajo është e martuar dhe është një nuse për qejfi në shtëpi. Fiona duket që edhe në shtëpi rri e zbukuruar dhe kjo fotografi tregon së sa e bukur është kur vendos pak më shumë grim.

Loading...