Ka eskaluar situata në protestën para ndërtesës së Qeverisë së Kosovës ku po marrin pjesë edhe liderët opozitarë Visar Ymeri nga Lëvizja Vetëvendosje, Ramush Haradinaj nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Fatmir Limaj nga NISMA për Kosovën.

Kjo protestë erdhi pas arrestimit të deputetës së AAK-së Donika Kadaj-Bujupi, njofton Klan Kosova.

Loading...