Pamje nga eskalimi i protestës së opozitës tek Qeveria (VIDEO)

Ka eskaluar situata në protestën para ndërtesës së Qeverisë së Kosovës ku po marrin pjesë edhe liderët opozitarë Visar Ymeri nga Lëvizja Vetëvendosje, Ramush Haradinaj nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Fatmir Limaj nga NISMA për Kosovën.

Kjo protestë erdhi pas arrestimit të deputetës së AAK-së Donika Kadaj-Bujupi, njofton Klan Kosova.

Loading...