Kanë ngjallur mjaft reagime pamjet e publikuara sëfundmi në rrjetet sociale ku një baba nga qyteti i Urfas në Turqi lidhi dhe më pas rrahu me zorrë uji djalin e tij tetë vjeçar.

Mësohet se i babai torturoi fëmijen me pretendimin se ai nuk sillej mirë duke ia lidhur duar dhe këmbë me litar dhe më pas filloi t’a qëllonte me zorrë uji, përcjell Albeu.com.

Loading...