Histori

Pamje të rënda: Shihni si ekzekutohej një spiun anti-komunist në vitin 1959 (Video,+18)

Marrëdhëniet e Perëndimit me Kubën po shkojnë drejt normalizimit. Megjithatë do të duhet një rrugë e gjatë derisa Kuba të ndryshojë plotësisht.

Kjo video është hedhur në LiveLeak dhe tregon se si ekzekutohet një spiun anti-komunist, shkruan mapo.al.

Ai ishte kapur në kryeqytetin Havanë dhe më pas u ekzekutua nga një skuadër pushkatimi.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top