Albërie Hadërgjonaj është këngëtare shumë e dashur për publikun.
Këngëtarja krahas moshës, njihet për linjat perfekte trupore, për të cilat vazhdimisht komentohet nga fansat, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Albëria ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur me një fustan të verdhë.

Këngëtarja kishte vënë në pah linjat në këtë fustan, ndërsa ishte bërë gati për koncert dhe paralajmëronte se do të bënte atmosferë.

Sa i përket projekteve muzikore, Albëria nuk preferon që të publikojë shumë shpesh këngë të reja. /Lajmi.net/

Gati per sonte @magic4official ?

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberie_hadergjonaj) on

Loading...