Pas lajmit se do të jetë në listën e të akuzuarve nga Specialja, reagon Shukri Buja

Ish-deputeti i PDK-së dhe ish-kryetari i Komunës së Lipjanit, Shukri Buja, ka reaguar pas publikimit të lajmeve nëpër media se ai do të jetë njëri prej emrave që priten të akuzohen nga Gjykata Speciale.

Buja për “Zeri.info” ka thënë se këto lajme janë tërësisht spekulative.

Sipas tij, gazetat po tentojnë ta orientojnë Specialen për ngritjen e aktakuzave.

Loading...