Drake është bërë cak i komentuesve në rrjete sociale.

Drake ishte i pranishëm në meçin mes Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov, i cili përfundoi me përleshje, shkruan lajmi.net.

I përfshirë në këtë skandal ishte edhe reperi Drake, reagimi i të cilit është shndërruar në ‘meme’, kurse shaka me të bëri edhe një reper.

Pas përleshjes në meç, reperi ka mbajtur koncert në Las Vegas, ku kishte performuar disa prej hiteve të tij në klubin “Caesars Palace”. /Lajmi.net/