Beatrix Ramosaj tash e sa kohë nuk është parë të jetë aktive në muzikë.

Beatrix Ramosaj përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar projektin e saj më të ri.

Ajo ka bërë të ditur që pas këngës “Pa ndjenjë” së shpejti vjen me një këngë të re, por nuk ka preferuar të jap detajet.

“Masi kaloj ora 😜🔥 Sa “Pa Ndjenje” do jete klipi dhe kenga im e re? Lol ❤”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë që në videoklipin e këngës “Pa ndjenjë”, Beatrix erdhi në skena të ‘nxehta’, për çka edhe është kritikuar nga publiku. 

Loading...