Cristiano Ronaldo në ndeshjen Manchester United-Juventus ka bërë dicka që shumica mahniten.

Në ndeshjen kundër ishklubit të tij në Old Traford, në të cilin Juventusi fitoi 0-1, portugezi është takuar me disa tifozë që hyrën në terren në mënyrë që të takohen me te. Kur sigurimi ndali tifozin e parë, Ronaldo iu afrua, duke e përshëndetur.
Ndërsa kur iu afrua edhe tjetri, Cristiano Ronaldo ia plotësoi dëshirën – mori telefonin e tifozit dhe derisa punëtorët e sigurimit i mbanin, ka bërë një fotografi të përbashkët me të.

Loading...