Shqipëria do të përballet ditën e premte të datës 7 shtator me Izraelin, në takimin e parë të vlefshëm për Ligën e Kombeve. Kjo përballje do të zhvillohet në “Elbasan Arena”, teksa FSHF njofton se ka nisur shitja e biletave.

ndeshja-shqiperi-izrael-uefa-nations-league-1024x467

Shtija do të behët në disa pika të qyteteve të ndryshme të Shqipërisë si dhe në faqen zyrtare të FSHF-së, fshf.org. Edhe pse luhet në Elbasan, nuk do të ketë pikë shitjesh për biletat në këtë qytet.

4545

Loading...