Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër.

Nga raportimet e para mësohet se një vrasje e dyfishtë ka ndodhur në vendin e quajtur “Rruga e gjerë”.

Viktimat janë shtetasi me iniciale B.B. ish- polic në Fushë Arrëz dhe bashkëshortja e tij.

Çifti është qëlluar me armë zjarri teksa ishin në makinë. Policia ka mbërritur në vendngjarje ku po heton më shumë mbi krimin e rëndë. /albeu.com/

Loading...