Një aksident tragjik ka ndodhur pak minuta më parë në Shkodër, ku për pasojë ka mbetur një person i vdekur.
54 vjeçari N.B i cili humbi jetën, ishte duke drejtuar motoçikletën më momentit që ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me një vazo lulesh.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në bahçallëk të Shkodrës.

Loading...