Në ambientet e Teatrit Kombëtar sot do të përurohet libri për Nënën Terezën.

Në një njoftim për media, bëhet e ditur se autori Abdullah Zeneli do të përurojë dramën “Nëna lutet për ne”.

Përurimi i këtij libri do të bëhet në ambientet e Teatrit Kombëtar, duke filluar nga ora 18:00.

“Në përurim do të flasin: Anton Nikë Berisha, Elvi Sidheri dhe Frrok Kristaj. Aktorja Safete Rogova do të deklamojë pjesë nga drama”, thuhet në njoftim.

Loading...