Policia nis përgatitjet, rrethon objektet e Qeverisë dhe Kuvendit të Kosovës (Foto)

Një orë para mbajtjes së mbledhjes së Seancës së Kuvendit të Kosovës, Policia ka nisur përgatitjet.

Rreth ndërtesës së Qeverisë së Kosovës dhe Kuvendit, tashmë po shihen forca të Policisë. /KP/

polpolicpoliciapoll

Loading...