Një person i moshës 60 vjeçare ka bërë vetëvrasje gjatë ditës së djeshme. Rastin në polici e ka denoncuar i biri i tij. Bëhet fjalë për B.A nga Shkupi.
“B.A. është gjetur i varur jashtë shtëpisë nga ana e bashkëshortes, e cila ka prerë litarin dhe ka zdrypur trupin e të ndjerit në tokë. Hetim në vendngjarje ka realizuar ekip i SPB Shkup”, kanë thënë nga policia.
Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i të ndjerit është dorëzuar në Institutin për mjekësi ligjore.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.