Kanë lansuar projektin e ri.
Nora Istrefi dhe Mixey sapo kanë sjell edhe një hit veror me këngën e tyre të re “As ni gotë”, shkruan lajmi net.

Për tekstin dhe melodinë e këngës janë përkujdesur motrat Istrefi, Nora dhe Era ndërkaq videoklipin e veçantë e ka realizuar Entermedia.

Pritet që edhe kjo këngë të shndërrohet në një nga hitet verore me këtë paraqitje të ‘nxehtë’ të këngëtares Istrefi.