ShowBiz
03/12/2015 23:22:01

Prezantueset topless në mediat e huaja

zjarr

Tashmë Zjarr Tv ia ka dalë të komentohet edhe nga mediat e huaja. Mirror shkruan sot se pasi prezantuesja Enki Braca është larguar nga Zjarr Televizion pasi ajo ka marrë një ofertë nga revista Playboy, një tjetër bukuroshe ka zënë vendin e saj.  Quhet Greta Hoxha, dhe është po aq seksi sa Enki.

Mirror ka shkruar se folsja e lajmeve në Shqipërinë konservatore ku ende nudizmi është tabu, prezantuesja shfaqet me ngjyra patriotike në ditët e festave të nëntorit, pa sutjena dhe topless.
MAIN-Topless-Albanian-news-presenter-replaced-by-even-more-topless-and-additionally-patriotic-presenter

To Top