Kaq seksi nuk e keni parë moti.
Prezantuesja Roza Lati ka hedhur një fotografi në Instagram ku në të cilën fytyra e saj nuk shihet për shkak se ishte mbuluar nga tymi i cigares, shkruan lajmi.net

Në fakt, vëmendja shkon te gjoksi i saj bombastik.

Kujtojmë që muaj më parë Roza zmadhoi gjoksin me operacion plastik dhe këtë gjë e pranoi publikisht.