Ajo është një nga blogeret më të njohura dhe më të preferuara dhe gjithnjë është mjaft aktive në rrjete sociale.

Këtë herë blogerja Armina Mevlani ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video ku shfaqet e veshur me rrobëdëshampër e sapo dalë nga dushi dhe gati për të realizuar setin fotografik të radhës.

Ajo duket mjaft seksi dhe provokuese se asnjëherë përmes këtyre postimeve./Gazeta Express/

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/prokovon-armina-pozon-pas-dushit-perpara-pasqyres-546978/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright