Ministri i Jashtëm Nikolla Dimitrov, sonte në emisionin Top Tema paralajmëroi se Qeveria do të thirr mbledhje të krerëve shtetërorë dhe liderëve të partive më të mëdha në një takim liderësh pas takimit me ndërmjetësin Nimic në Vjenë, njofton TetovaSot.

Dimitrov tha gjithashtu se kishte ndjenjën se opozita vetëm kritikon, por se nuk don të merr pjesë në përgjegjësinë, edhe pse përgjegjësia kryesore është sigurisht tek Qeveria.

Loading...