ShowBiz

Provokon Elhaida Dani, fotografohet pas dushit

47214-640-0-59de8953d1ad0

Elhaida Dani gjithnjë ka spikatur për zërin e bukur dhe thjeshtësinë e saj. Mirëpo të gjithë e vumë re që në klipin e saj të fundit, Elhaida ishte shndërruar në një femër shumë seksi dhe që i shkonte shumë.

Kohët e fundit edhe në rrjetet sociale ajo shfaqet më ndryshe, me foto “provokuese” por pa e ekzagjeruar.

Së fundmi ajo ka publikuar një tjetër foto, menjëherë pasi ka përfunduar dushin.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top