Kuriozitete

Publikohen fotot e dasmës së modeles me themeluesin e Snapchat-it (Foto)

miranda1_1500278600-1997401 (1)

Bukuroshja australiane Miranda Kerr i ka dhënë fund beqarisë disa muaj më parë me themeluesin e rrjetit social, Snapchat, Evan Spiegel.
Ceremonia martesore e tyre ishte tejet private,me vetë 45 të ftuar në mesin e të cilëve miq dhe familjarë.
Edhe pse ndër dasmat më të komentuara në mediat botërore, çifti mbajti private momentet duke i publikuar tash disa prej këtyre momenteve për Vogue.
Aktorja 34 vjeçare shfaqet e magjishme në një fustan të bardhë, tekas shkëlqen në krah të bashkëshortit.miranda_1500278560-5476607 (1)miranda1_1500278564-8613413 (1)miranda2_1500278567-9136995 (1)

To Top