Kuriozitete

Publikohet momenti kur aeroplani e godet pemën, piloti i moshuar shpëton mrekullisht (Video)

pema

Një pilot është çuar në këmbë dhe ka ecur me lëndime të lehta pas një përplasjeje dramatike me një pemë.

Aeroplani u kthye mbrapsht pas tentimit për të ateruar në Plainville, Connecticut, të SHBA-së, transmeton Express.

Piloti 79-vjeçar është dërguar në spital.

Mediat lokale sugjerojnë se aeroplani e ka humbur kontrollin pasi ka pësuar rrjedhje të karburantit. /Express/

To Top