ShowBiz

Publikohet trajleri i filmit ‘Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna 3’, Aurela Hoxha shfaqet nudo (Video)

Dramë, aksion, dashuri, pasion, sfidë sekuenca dhe zhvillime interesante janë përmbledhur në filmin “Dashuri e Bjeshkëve të Nemuara 3”, premiera e të cilit pritet të dalë këtë javë.

Ja ku vjen trajneri i filmit, , pjesë e të cilit është edhe modelja shqiptare Aurela Hoxha, e cila shfaqet shumë hot, dhe në disa sekuenca ajo del edhe nudo. “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna”, me regji të Ekrem Kryeziut u prezantua për herë të parë një dekadë më parë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top